Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę, 10 stycznia, na ul. Botanicznej w kierunku Ochli tuż za rondem Zesłańców Sybiru. Młoda kobieta kierująca oplem wypadła z drogi tuż po wyjściu z zakrętu, uderzyła w skarpę na poboczu i dachem w drzewa. Pasażerka została zabrana do szpitala.

Kierująca oplem jechała z Ochli w kierunku Zielonej Góry. Nagle po wyjściu z zakrętu wpadła w poślizg. Straciła panowanie nad kierownicą i opel wypadł z drogi. Samochód uderzył w skarpę na poboczu i dachem w drzewa.

Na miejsce przyjechały wezwana policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli rozbitego opla. Pasażerka została zabrana do karetki pogotowia ratunkowego. Po chwili została przewieziona do szpitala. Kierującej na miejscu pomocy udzielili strażacy.

Kierująca oplem została przebadana alkomatem. Była trzeźwa. Jeżeli po badaniach w szpitalu okaże się, że pasażerce nie stało się nic poważnego, to zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Kierująca zostanie wtedy ukarana mandatem. Dostanie również punkty karne. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia była zbyt dużą prędkość kierującej oplem.

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…