Do kolizji doszło w czwartek, 11 stycznia, z samego ranna na skrzyżowaniu ul. Westerplatte i Ułańskiej. Kierująca volkswagenem uderzyła w kierującą suzuki. Oba auta zostały bardzo mocno rozbite i zablokowały jeden pas ruchu.

Wszystko wydarzyło się przed godz. 7.00 z samego rana. Kierująca suzuki na zielonogórskich numerach rejestracyjnych jechała ul. Westerplatte w kierunku ronda Kaziowa. Z naprzeciwka nadjeżdżała kierująca volkswagenem na nowosolskich tablicach.

Kierująca volkswagenem skręciła w ul. Ułańską. Wtedy uderzyła w bok prawidłowo jadącego suzuki. Uderzenie było na tyle mocne, że oba auta zostały poważnie uszkodzone. Na miejsce zderzenia została wezwana ekipa karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rozbite auta zablokowały prawy pas ruchu w kierunku ronda Kaziowa. Na miejscu jest policja. Samochody wkrótce zostaną zabrane przez lawety pomocy drogowej. Wtedy ruch na ul. Westerplatte wróci do normy.

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Bogdan Wilczewski. Zniknął w styczniu

 

Żagańska policja poszukuje zaginionego Bogdana Wilczewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 30 stycznia br.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…