Do wypadku doszło w czwartek, 11 stycznia, na trasie w Barcikowicach pod Zieloną Górą. Mercedes uderzył w ciężarówkę. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. 

Kierujący mercedesem jechał z Nowej Soli w kierunku Zielonej Góry. – Na łuku drogi podczas mijania się z ciężarówką uderzył w jej bok – mówi nadkom.Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Miejsce wypadku zabezpieczyła zielonogórska drogówka. – Pasażerka mercedesa została zabrana do szpitala – informuje nadkom. Szuda.

Droga w miejscu wypadku w Barcikowicach jest zablokowana. Policjanci z Zielonej Góry i Nowej Soli wskazują kierującym objazdy. – Wyjaśniamy dokładnie okoliczności oraz przebieg zderzenia mercedesa z ciężarówką – mówi nadkom. Szuda.

Godz. 17.30 Droga jest już przejezdna. Pasażerce nic poważnego się nie stało. Wyszła już ze szpitala. Kierowca mercedesa został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi za spowodowanie kolijzi.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…