Do potrącenia doszło w niedzielę, 4 lutego ,na ul. Ogrodowej. Kierujący skodą fabią potrącił kobietę, która była na przejściu dla pieszych. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się wieczorem. Kierujący skodą fabią jechał ul. Ogrodową w kierunku ul. Fabrycznej. Na przejściu dla pieszych była kobieta. Niestety, kierujący skodą z dużą siłą potrącił 60-latkę.

Na miejsce potrącenia przyjechała ekipa karetki pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. – Ranna kobieta została karetką przewieziona do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Nie wiadomo jeszcze jakich obrażeń doznała potrącona kobieta.

Siła uderzenia była duża. Przednia szyba skody jest mocno rozbita. Skoda zatrzymała się około 10 metrów za przejściem, na którym jej kierowca potrącił kobietę.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…