Do wypadku doszło w poniedziałek, 12 lutego, około godz. 6:00 w pobliżu miejscowości Gostchorze dachował busa, którym jechało pięć osób. Dwóch rannych mężczyzn trafiło do szpitala w Krośnie Odrzańskim. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechał do rowu – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Bus przewrócił się i uderzył w skarpę.

Kierujący doznał urazu głowy, a jeden z pasażerów złamania żeber. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Krośnie Odrzańskim. Pozostałym osobom nic się nie stało.

- Na dworze aura utrudnia jazdę kierowcom. Zamarzający deszcz sprawia, że nawierzchnia jezdni jest śliska i znacznie utrudnia podróżowanie. Dlatego ważne jest zachowanie ostrożności, szczególnie w takich warunkach – mówi asp. szt. Kulka.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…