Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 12 lutego, z samego rana. Kierująca chevroletem uderzyła w zaparkowane renault. Po chwili kierujący fordem fousem zderzył się czołowo ze skodą. Jedna osoba trafiła do szpitala. Nic się jej nie stało.  

Do zdarzenia doszło w Świdnicy. Kierująca chevroletem jadąc wpadła w poślizg. – Chevrolet uderzył w zaparkowane renault – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Kiedy na miejsce jechała policja doszło do kolejnego zdarzenia w tym samym miejscu.

Kierujący fordem focusem chciał ominąć miejsce zderzenia chevroleta i renault. Wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka skodą. Kierująca skodą została przewieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego. Nic poważnego się jej nie stało.

Kierująca chevroletem została ukarana mandatem wysokości 400 zł. Dostała również 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…