Do wypadku doszło w piątek, 23 grudnia, nocą na skrzyżowaniu al. Zjednoczenia z ul. Działkową. Kierująca tico wjechała pod toyotę.

- Jechałem al. Zjednoczenia. Tico nagle wjechało prosto pod mój samochód. Nie było czasu na reakcję – mówi kierowca toyoty. Tico wyjechało z ul. Działkowej. Kierująca wjechała prosto pod jadącą w kierunku ronda PCK toyotę.

Doszło do czołowo-bocznego zderzenia. To bardzo niebezpieczna sytuacja. Ciężka toyota uderzyła w bok lekkiego i małego tico. – Po zderzeniu natychmiast podbiegłem do kierującej tico. Nie ruszała się – mówi kierowca toyoty.

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, wycinali ranną kierującą z rozbitego tico. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

Część skrzyżowania jest nieprzejezdna. Kierowcy jadący od ronda PCK nie przejadą przez skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…