Do wypadku doszło w piątek, 23 grudnia, nocą na skrzyżowaniu al. Zjednoczenia z ul. Działkową. Kierująca tico wjechała pod toyotę.

- Jechałem al. Zjednoczenia. Tico nagle wjechało prosto pod mój samochód. Nie było czasu na reakcję – mówi kierowca toyoty. Tico wyjechało z ul. Działkowej. Kierująca wjechała prosto pod jadącą w kierunku ronda PCK toyotę.

Doszło do czołowo-bocznego zderzenia. To bardzo niebezpieczna sytuacja. Ciężka toyota uderzyła w bok lekkiego i małego tico. – Po zderzeniu natychmiast podbiegłem do kierującej tico. Nie ruszała się – mówi kierowca toyoty.

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, wycinali ranną kierującą z rozbitego tico. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

Część skrzyżowania jest nieprzejezdna. Kierowcy jadący od ronda PCK nie przejadą przez skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…