Do wypadku doszło w piątek, 23 grudnia, nocą na skrzyżowaniu al. Zjednoczenia z ul. Działkową. Kierująca tico wjechała pod toyotę.

- Jechałem al. Zjednoczenia. Tico nagle wjechało prosto pod mój samochód. Nie było czasu na reakcję – mówi kierowca toyoty. Tico wyjechało z ul. Działkowej. Kierująca wjechała prosto pod jadącą w kierunku ronda PCK toyotę.

Doszło do czołowo-bocznego zderzenia. To bardzo niebezpieczna sytuacja. Ciężka toyota uderzyła w bok lekkiego i małego tico. – Po zderzeniu natychmiast podbiegłem do kierującej tico. Nie ruszała się – mówi kierowca toyoty.

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, wycinali ranną kierującą z rozbitego tico. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

Część skrzyżowania jest nieprzejezdna. Kierowcy jadący od ronda PCK nie przejadą przez skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…