Do wypadku doszło w poniedziałek 26 grudnia. Ford fiesta wypadł z drogi i ściął słup wysokiego napięcia. Kable spadły na skodę. Trzy osoby z forda były wycinane z auta przez strażaków.

 

Ford fiesta wypadł z drogi koło Sycowic, niedaleko Krosna Odrzańskiego. Samochód z dużą prędkością uderzył w słup wysokiego napięcia. Złamany słup upadł na jezdnię blokując przejazd.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. - Trzy zakleszczone osoby z forda były wycinane przez strażaków - informuje portal poscigi.pl kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Wszystkie osoby z forda trafiły pod opiek ekip karetek pogotowia ratunkowego.

- Kable ze słupa spadły na skodę. Nikomu nic się nie stało - mówi kom. Szuda.

Słup blokuje przejazd. Miejsce zabezpieczają strązacy i policja. Pogotowie energetyczne zajmie się usunięciem słupa z jezdni. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…