Do wypadku doszło w poniedziałek 26 grudnia. Ford fiesta wypadł z drogi i ściął słup wysokiego napięcia. Kable spadły na skodę. Trzy osoby z forda były wycinane z auta przez strażaków.

 

Ford fiesta wypadł z drogi koło Sycowic, niedaleko Krosna Odrzańskiego. Samochód z dużą prędkością uderzył w słup wysokiego napięcia. Złamany słup upadł na jezdnię blokując przejazd.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. - Trzy zakleszczone osoby z forda były wycinane przez strażaków - informuje portal poscigi.pl kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Wszystkie osoby z forda trafiły pod opiek ekip karetek pogotowia ratunkowego.

- Kable ze słupa spadły na skodę. Nikomu nic się nie stało - mówi kom. Szuda.

Słup blokuje przejazd. Miejsce zabezpieczają strązacy i policja. Pogotowie energetyczne zajmie się usunięciem słupa z jezdni. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…