Do najgroźniejszych zdarzeń doszło na skrzyżowaniu ulic Zjednoczenia i Działkowej oraz na „starej trójce”. Zielonogórska drogówka w święta zanotowała aż 26 kolizji.

Dla policjantów świąteczna akcja ruszyła już w piątek wieczorem. - Na ulicach Zielonej Góry i drogach powiatu przez całe święta było bardzo dużo patroli – mówi kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Policjanci w ramach świątecznej akcji kontrolowali trzeźwość kierujących oraz sprawdzali prędkość.

Podczas świątecznego weekendu zielonogórska policja obsługiwała dwa wypadki. Pierwszy wydarzył się w piątek, 23 grudnia, na skrzyżowaniu ulic Zjednoczenia i Działkowej. Kierująca tico wjechała pod toyotę. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. – Do drugiego doszło na „starej trójce” pod Zieloną Górą – mówi kom. Szuda. Kierowca busa  pomylił drogi i uderzył w hałdę ziemi wysypaną na zamkniętej dla ruchu „starej trójce”. Osiem osób przewieziono do szpitali.

W świąteczny weekend doszło do aż 26 kolizji. Najczęściej do zdarzeń dochodziło na parkingach pod marketami. – Na szczęście nie doszło do żadnego tragicznego w skutkach wypadku – mówi kom. Szuda. Po serii potrąceń, w weekend nie doszło również do żadnego zdarzenia z udziałem pieszego. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…