Do wypadku doszło w środę 28 grudnia koło Dąbroszyna. Z pierwszych informacji wynika, że w wypadku ranna została jedna osoba jadąca fordem focusem.

Nie ma jeszcze dokładnych informacji dotyczących wypadku. – Zderzyły się ciężarówka  i ford focus –  informuje sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Z pierwszych informacji wynika, że ranna została jedna osoba jadąca fordem.  

Sytuacja może być poważna, ponieważ na miejsce do rannej osoby został wezwany śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 

Wiaodmo już, że w wypadku uczestniczyła ciężarówka i ford. 

Na miejscu jest już gorzowska policja. Ranna w wypadku to kierująca fordem 39-letnia kobieta. - Została przetransportowana do szpitala - mówi sierż. Sławek. Kierowca cysterny MZK jets trzeźwy. Stanu trzeźwości kierującej fordem jeszcze nie udało sie ustalić. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…