Do wypadku doszło w środę 28 grudnia koło Dąbroszyna. Z pierwszych informacji wynika, że w wypadku ranna została jedna osoba jadąca fordem focusem.

Nie ma jeszcze dokładnych informacji dotyczących wypadku. – Zderzyły się ciężarówka  i ford focus –  informuje sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Z pierwszych informacji wynika, że ranna została jedna osoba jadąca fordem.  

Sytuacja może być poważna, ponieważ na miejsce do rannej osoby został wezwany śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. 

Wiaodmo już, że w wypadku uczestniczyła ciężarówka i ford. 

Na miejscu jest już gorzowska policja. Ranna w wypadku to kierująca fordem 39-letnia kobieta. - Została przetransportowana do szpitala - mówi sierż. Sławek. Kierowca cysterny MZK jets trzeźwy. Stanu trzeźwości kierującej fordem jeszcze nie udało sie ustalić. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…