Do wypadku doszło w czwartek 29 grudnia na trasie koło Witnicy (woj. lubuskie). Rozpędzony ford roztrzaskał się o drzewa. Kierowca, 18-latek ranny trafił do szpitala.

Niedoświadczony, młody kierowca pędził fordem fiestą trasą koło Witnicy. Rozpędzony samochód wyleciał z drogi i z dużą siłą roztrzaskał się o drzewa. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Z rozbitego auta został wyciągnięty młody kierowca. - 18-latek został przewieziony do szpitala – mówi  sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Samochód został kompletnie rozbity. Służby ratownicze, które dotarły na miejsce mówiły, że 18-latek miał wielkie szczęcie, bo przeżył zderzenie rozpędzonego auta z drzewami.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-latek jechał brawurowo. – 18-letnia osoba, dla której to pierwsza zima za kierownicą, brak doświadczenia, prędkości, zderzenie mogło zakończyć się bardzo, ale to bardzo tragicznie – mówi mł. insp. Wiesław Widecki, naczelnik lubuskiej drogówki. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…