Do wypadku doszło w czwartek 29 grudnia na trasie koło Witnicy (woj. lubuskie). Rozpędzony ford roztrzaskał się o drzewa. Kierowca, 18-latek ranny trafił do szpitala.

Niedoświadczony, młody kierowca pędził fordem fiestą trasą koło Witnicy. Rozpędzony samochód wyleciał z drogi i z dużą siłą roztrzaskał się o drzewa. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Z rozbitego auta został wyciągnięty młody kierowca. - 18-latek został przewieziony do szpitala – mówi  sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Samochód został kompletnie rozbity. Służby ratownicze, które dotarły na miejsce mówiły, że 18-latek miał wielkie szczęcie, bo przeżył zderzenie rozpędzonego auta z drzewami.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-latek jechał brawurowo. – 18-letnia osoba, dla której to pierwsza zima za kierownicą, brak doświadczenia, prędkości, zderzenie mogło zakończyć się bardzo, ale to bardzo tragicznie – mówi mł. insp. Wiesław Widecki, naczelnik lubuskiej drogówki. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…