Do wypadku doszło w czwartek 29 grudnia na trasie koło Witnicy (woj. lubuskie). Rozpędzony ford roztrzaskał się o drzewa. Kierowca, 18-latek ranny trafił do szpitala.

Niedoświadczony, młody kierowca pędził fordem fiestą trasą koło Witnicy. Rozpędzony samochód wyleciał z drogi i z dużą siłą roztrzaskał się o drzewa. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Z rozbitego auta został wyciągnięty młody kierowca. - 18-latek został przewieziony do szpitala – mówi  sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Samochód został kompletnie rozbity. Służby ratownicze, które dotarły na miejsce mówiły, że 18-latek miał wielkie szczęcie, bo przeżył zderzenie rozpędzonego auta z drzewami.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-latek jechał brawurowo. – 18-letnia osoba, dla której to pierwsza zima za kierownicą, brak doświadczenia, prędkości, zderzenie mogło zakończyć się bardzo, ale to bardzo tragicznie – mówi mł. insp. Wiesław Widecki, naczelnik lubuskiej drogówki. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…