- Na miejscu wypadku zginął pasażer mercedesa, który zderzył się z ciężarówką – informuje st. sierż. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Do tragedii doszło we wtorek 3 stycznia nad ranem. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn osobowy mercedes zderzył się czołowo z ciężarówką koło Dąbroszyna na trasie Gorzów-Kostrzyn nad Odrą. – Na miejscu zginęła jedna osoba. To pasażer mercedesa – mówi st. sierż. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Siła zderzenia musiała być bardzo duża. Z mercedesa nic nie zostało. Strażacy mieli problemy z wyciągnięciem ofiar z wraku auta.

Dwie ranne osoby zostały uwolnione z rozbitego pojazdu. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala. Jedna z rannych osób z miejsca wypadku została zabrana nieprzytomna. Do szpitala przetransportował ją śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Stan mężczyzny jest określany jako ciężki.

Droga nr 132 jest zablokowana  w obu kierunkach. Na miejscu cały czas pracują policjanci oraz prokurator. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…