- Na miejscu wypadku zginął pasażer mercedesa, który zderzył się z ciężarówką – informuje st. sierż. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Do tragedii doszło we wtorek 3 stycznia nad ranem. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn osobowy mercedes zderzył się czołowo z ciężarówką koło Dąbroszyna na trasie Gorzów-Kostrzyn nad Odrą. – Na miejscu zginęła jedna osoba. To pasażer mercedesa – mówi st. sierż. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Siła zderzenia musiała być bardzo duża. Z mercedesa nic nie zostało. Strażacy mieli problemy z wyciągnięciem ofiar z wraku auta.

Dwie ranne osoby zostały uwolnione z rozbitego pojazdu. Obie osoby zostały przewiezione do szpitala. Jedna z rannych osób z miejsca wypadku została zabrana nieprzytomna. Do szpitala przetransportował ją śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Stan mężczyzny jest określany jako ciężki.

Droga nr 132 jest zablokowana  w obu kierunkach. Na miejscu cały czas pracują policjanci oraz prokurator. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…