Do wypadku doszło we wtorek 3 stycznia na łuku drogi koło Budachowa. Kierujący hondą wpadł w poślizg i staranował prawidłowo jadącą kierującą fordem. Cztery osoby zostały ranne, w tym 3-letnie dziecko. Ranni trafili do szpitali w Zielonej Górze i Świebodzinie.  

Do wypadku doszło na łuku drogi. Rozpędzona honda wpadła w poślizg. - Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo uderzył w prawidłowo jadącego forda focusa – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejsce wypadku została wezwana krośnieńska policja. Pierwsi dojechali strażacy ochotnicy z Bytnicy. Zabezpieczyli miejsce wypadku i zaczęli udzielać pierwszej pomocy rannym osobom. Udzielali również pierwszej pomocy rannemu 3-letniemu dziecku. Po chwili dojechali strażacy zawodowi z Krosna Odrzańskiego i ochotnicy z Budachowa.

W fordzie kierowanym przez kobietę jechało 3-letnie dziecko i pasażer, osoba dorosła. W hondzie był tylko kierowca. Cztery ranne osoby zostały odwiezione do szpitali trzema karetkami pogotowia ratunkowego. Kierujący honda trafił do lecznicy w Świebodzinie, osoby z forda zostały przewiezione do Zielonej Góry. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…