Do wypadku doszło we wtorek 3 stycznia na łuku drogi koło Budachowa. Kierujący hondą wpadł w poślizg i staranował prawidłowo jadącą kierującą fordem. Cztery osoby zostały ranne, w tym 3-letnie dziecko. Ranni trafili do szpitali w Zielonej Górze i Świebodzinie.  

Do wypadku doszło na łuku drogi. Rozpędzona honda wpadła w poślizg. - Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo uderzył w prawidłowo jadącego forda focusa – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejsce wypadku została wezwana krośnieńska policja. Pierwsi dojechali strażacy ochotnicy z Bytnicy. Zabezpieczyli miejsce wypadku i zaczęli udzielać pierwszej pomocy rannym osobom. Udzielali również pierwszej pomocy rannemu 3-letniemu dziecku. Po chwili dojechali strażacy zawodowi z Krosna Odrzańskiego i ochotnicy z Budachowa.

W fordzie kierowanym przez kobietę jechało 3-letnie dziecko i pasażer, osoba dorosła. W hondzie był tylko kierowca. Cztery ranne osoby zostały odwiezione do szpitali trzema karetkami pogotowia ratunkowego. Kierujący honda trafił do lecznicy w Świebodzinie, osoby z forda zostały przewiezione do Zielonej Góry. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…