Do wypadku doszło w środę 4 stycznia na drodze nr 18. Rozpędzone bmw wpadło w poślizg, rozbiło ogrodzenie i uderzyło w drzewo. Kobieta w ciąży została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło rano po godz. 8 na drodze nr 18. Litwin jechał bmw. W pewnym momencie rozpędzony samochód wpadł w poślizg. Bmw wypadło z drogi zatrzymując się na drzewie, w które uderzyło.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Strażacy zawodowi z Żagania oraz ochotnicy z Konina Żagańskiego i Iłowej zabezpieczyli miejsce wypadku. Kierowcy, obywatelowi Litwy, nic się nie stało. Jego ciężarna żona, Polka została przewieziona do szpitala.

- Przyczyną zdarzenia była zbyt szybka jazda niedostosowana do warunków panujących na drodze – informuje podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Na miejscu cały czas są policjanci. Czekają na informacje na temat obrażeń pasażerki bmw. Wszystko wskazuje jednak na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcy bmw grozi mandat oraz utrata prawa jazdy. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…