Do wypadku doszło w środę 4 stycznia na drodze nr 18. Rozpędzone bmw wpadło w poślizg, rozbiło ogrodzenie i uderzyło w drzewo. Kobieta w ciąży została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło rano po godz. 8 na drodze nr 18. Litwin jechał bmw. W pewnym momencie rozpędzony samochód wpadł w poślizg. Bmw wypadło z drogi zatrzymując się na drzewie, w które uderzyło.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Strażacy zawodowi z Żagania oraz ochotnicy z Konina Żagańskiego i Iłowej zabezpieczyli miejsce wypadku. Kierowcy, obywatelowi Litwy, nic się nie stało. Jego ciężarna żona, Polka została przewieziona do szpitala.

- Przyczyną zdarzenia była zbyt szybka jazda niedostosowana do warunków panujących na drodze – informuje podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Na miejscu cały czas są policjanci. Czekają na informacje na temat obrażeń pasażerki bmw. Wszystko wskazuje jednak na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcy bmw grozi mandat oraz utrata prawa jazdy. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…