Do wypadku doszło w środę 4 stycznia na drodze nr 18. Rozpędzone bmw wpadło w poślizg, rozbiło ogrodzenie i uderzyło w drzewo. Kobieta w ciąży została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło rano po godz. 8 na drodze nr 18. Litwin jechał bmw. W pewnym momencie rozpędzony samochód wpadł w poślizg. Bmw wypadło z drogi zatrzymując się na drzewie, w które uderzyło.

Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Strażacy zawodowi z Żagania oraz ochotnicy z Konina Żagańskiego i Iłowej zabezpieczyli miejsce wypadku. Kierowcy, obywatelowi Litwy, nic się nie stało. Jego ciężarna żona, Polka została przewieziona do szpitala.

- Przyczyną zdarzenia była zbyt szybka jazda niedostosowana do warunków panujących na drodze – informuje podinsp. Sylwia Woroniec, rzeczniczka żagańskiej policji.

Na miejscu cały czas są policjanci. Czekają na informacje na temat obrażeń pasażerki bmw. Wszystko wskazuje jednak na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcy bmw grozi mandat oraz utrata prawa jazdy. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…