Do zderzenia doszło we wtorek 10 stycznia na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze. Zderzyły się trzy samochody. Do szpitala została przewieziona kobieta w ciąży.  

Sprawca zderzenia, kierujący oplem astrą na skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego wjechał na czerwonym świetle. – Ustaliliśmy to dzięki zapisowi z monitoringu – mówi kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Opel jechał w kierunku Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na skrzyżowaniu uderzył w volkswagena transportera, który jechał w kierunku Zacisza. Transporter po uderzeniu wpadł na matiza, który jechał z Zacisza w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia ratunkowego. Jedna osoba, ciężarna kobieta, została przewieziona do szpitala. –Już wiemy, że nic się jej nie stało – mówi kom. Szuda.

Sprawca zderzenia, kierujący astrą, dostał mandat w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji. Na skrzyżowaniu długo były utrudnienia w ruchu. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Wojciech Czapiewski wracał busem z pracy w Holandii i zaginął

 

Słubiccy policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Czapiewskiego z Chojnic. Mężczyzna wracał z pracy w Holandii. 

Więcej…

Listy gończe

Ucieczka więźnia. Policja szuka 27-letniego zbiega

 

Wschowska policja prowadzi poszukiwania 27-letniego Adriana P. z Legnicy , który w poniedziałek, 20 listopada, tuż po godzinie 10.00 uciekł z terenu jednego ze sławskich przedsiębiorstw. Odbywał karę więzienia w systemie półotwartym.

Więcej…