Do zderzenia doszło we wtorek 10 stycznia na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze. Zderzyły się trzy samochody. Do szpitala została przewieziona kobieta w ciąży.  

Sprawca zderzenia, kierujący oplem astrą na skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego wjechał na czerwonym świetle. – Ustaliliśmy to dzięki zapisowi z monitoringu – mówi kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Opel jechał w kierunku Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na skrzyżowaniu uderzył w volkswagena transportera, który jechał w kierunku Zacisza. Transporter po uderzeniu wpadł na matiza, który jechał z Zacisza w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia ratunkowego. Jedna osoba, ciężarna kobieta, została przewieziona do szpitala. –Już wiemy, że nic się jej nie stało – mówi kom. Szuda.

Sprawca zderzenia, kierujący astrą, dostał mandat w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji. Na skrzyżowaniu długo były utrudnienia w ruchu. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…