Do zderzenia doszło we wtorek 10 stycznia na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze. Zderzyły się trzy samochody. Do szpitala została przewieziona kobieta w ciąży.  

Sprawca zderzenia, kierujący oplem astrą na skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego wjechał na czerwonym świetle. – Ustaliliśmy to dzięki zapisowi z monitoringu – mówi kom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Opel jechał w kierunku Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na skrzyżowaniu uderzył w volkswagena transportera, który jechał w kierunku Zacisza. Transporter po uderzeniu wpadł na matiza, który jechał z Zacisza w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia ratunkowego. Jedna osoba, ciężarna kobieta, została przewieziona do szpitala. –Już wiemy, że nic się jej nie stało – mówi kom. Szuda.

Sprawca zderzenia, kierujący astrą, dostał mandat w wysokości 500 zł i 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji. Na skrzyżowaniu długo były utrudnienia w ruchu. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 29-letni Kamil Mroczka z Drzeńska

Kamil Mroczka 19 grudnia ub.r. wyjechał do pracy w Holandii i od tego czas nie ma z nim żadnego kontaktu.

Więcej…

Listy gończe

Zielonogórska policja szuka przestępcy

 

Wydział dochodzeniowo-śledczy zielonogórskiej policji poszukuje mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa.

Więcej…