Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 20 lutego przed godz. 6:00 nad ranem. Na S3 pod Zieloną Górą czołowo zderzyły się dwie ciężarówki. Zginął jeden z kierowców. Drugi został ranny. Doszło do wybuchu paliwa. Kabina jednego z pojazdów doszczętnie spłonęła.

Na miejscu wypadku przytłaczający widok. Dwie ogromne ciężarówki stoją w poprzek drogi. Blokują przejazd. Kabina jednej z nich jest całkowicie zmiażdżona. Elementy karoserii oraz części silnika leżą porozrzucane dookoła. Kabina drugiej ciężarówki leży za drogą. Gasili ją strażacy. Doszczętnie spłonęła.

Do zderzenia ciężarówek doszło tuż przed nowobudowanymi tunelami pod wiaduktem na S3. Wiadomo, że czołowo zderzyły się dwie ciężarówki. To jest pewne. – Ustalamy okoliczności oraz przebieg wypadku – mówi kom. Paweł Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Na miejscu wypadku zginął kierowca jednej z ciężarówek. Podczas zderzenia wypadł z kabiny. Drugi kierowca został poważnie ranny. Został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze.

Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci raz prokurator. Na S3 są gigantyczne korki. Trasa S3 będzie zablokowana przynajmniej kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy miejsca wypadku. Objazd prowadzi przez Kożuchów. Na trasie stoją patrole i przekierowują samochody. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Mieczysław Korytek. Szukają go policjanci, strażacy i sąsiedzi

 

Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…