Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 20 lutego przed godz. 6:00 nad ranem. Na S3 pod Zieloną Górą czołowo zderzyły się dwie ciężarówki. Zginął jeden z kierowców. Drugi został ranny. Doszło do wybuchu paliwa. Kabina jednego z pojazdów doszczętnie spłonęła.

Na miejscu wypadku przytłaczający widok. Dwie ogromne ciężarówki stoją w poprzek drogi. Blokują przejazd. Kabina jednej z nich jest całkowicie zmiażdżona. Elementy karoserii oraz części silnika leżą porozrzucane dookoła. Kabina drugiej ciężarówki leży za drogą. Gasili ją strażacy. Doszczętnie spłonęła.

Do zderzenia ciężarówek doszło tuż przed nowobudowanymi tunelami pod wiaduktem na S3. Wiadomo, że czołowo zderzyły się dwie ciężarówki. To jest pewne. – Ustalamy okoliczności oraz przebieg wypadku – mówi kom. Paweł Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Na miejscu wypadku zginął kierowca jednej z ciężarówek. Podczas zderzenia wypadł z kabiny. Drugi kierowca został poważnie ranny. Został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze.

Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci raz prokurator. Na S3 są gigantyczne korki. Trasa S3 będzie zablokowana przynajmniej kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy miejsca wypadku. Objazd prowadzi przez Kożuchów. Na trasie stoją patrole i przekierowują samochody. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął 17-letni Patryk Ciechomski

 

Gorzowscy policjanci poszukują zaginionego 17-latka, który wyszedł ze szpitala i zniknął. 

Więcej…

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej…