Do bardzo poważnego wypadku doszło w środę 3 maja nocą na S3 koło Nowej Soli. Rozpędzone bmw wypadło z drogi, koziołkowało kilkadziesiąt metrów i zapaliło się. 22-letni kierowca ma złamany kręgosłup, pasażerowie urazy kręgosłupów.  

Wszystko wydarzyło się nocą. Rozpędzone bmw jechało w kierunku Nowej Soli. Za kierownicą siedział 22-latek z miejscowości Kotla. Wiózł 19-latka i 21-latka z Głogowa. Na prostym odcinku drogi bmw wypadło na pobocze i zaczęło koziołkować.

Prędkość musiała być ogromna. Samochód koziołkował około 60 m. Z auta wypadł silnik. Pojazd rozpadł się na kawałki i na koniec zapalił. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Strażacy zgasili płonące bmw.

Ekipy karetek pogotowia ratunkowego zajęły się kierowcą i pasażerami. – 22-letni kierowca doznał złamania kręgosłupa. Trafił na oddział neurochirurgii nowosolskiego szpitala – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. To mieszkaniec miejscowości Kotla.

Do szpitala zostali przewiezieni również pasażerowie. Obaj, podczas koziołkowania auta, doznali urazów kręgosłupów. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…