Do bardzo poważnego wypadku doszło w środę 3 maja nocą na S3 koło Nowej Soli. Rozpędzone bmw wypadło z drogi, koziołkowało kilkadziesiąt metrów i zapaliło się. 22-letni kierowca ma złamany kręgosłup, pasażerowie urazy kręgosłupów.  

Wszystko wydarzyło się nocą. Rozpędzone bmw jechało w kierunku Nowej Soli. Za kierownicą siedział 22-latek z miejscowości Kotla. Wiózł 19-latka i 21-latka z Głogowa. Na prostym odcinku drogi bmw wypadło na pobocze i zaczęło koziołkować.

Prędkość musiała być ogromna. Samochód koziołkował około 60 m. Z auta wypadł silnik. Pojazd rozpadł się na kawałki i na koniec zapalił. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Strażacy zgasili płonące bmw.

Ekipy karetek pogotowia ratunkowego zajęły się kierowcą i pasażerami. – 22-letni kierowca doznał złamania kręgosłupa. Trafił na oddział neurochirurgii nowosolskiego szpitala – mówi sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. To mieszkaniec miejscowości Kotla.

Do szpitala zostali przewiezieni również pasażerowie. Obaj, podczas koziołkowania auta, doznali urazów kręgosłupów. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…