Do wypadku doszło w czwartek, 10 sierpnia, ul. Słubickiej w Cybince. Czołowo zderzyły się citroen C4 oraz dostawczy mercedes sprinter. Pięć rannych osób zostało przewiezionych do szpitali w Zielonej Górze, Słubicach i Krośnie Odrzańskim.

Kierujący citroenem 24-latek z Zielonej Góry jechał w kierunku Krosna Odrzańskiego. Na prostym odcinku drogi w Cybince wpadł w  poślizg. - Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam czołowo uderzył w prawidłowo jadącego mercedesa busa – mówi asp. Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji.

Na miejsce wypadku dotarła jednostka strażaków ochotników z Cybinki i karetka pogotowia ratunkowego stacjonująca przy remizie. Dojechała też słubicka policja. W mercedesie jechało pięć osób. W citroenie był tylko kierowca. Siła zderzenia była ogromna. Samochody zostały bardzo mocno rozbite. Kierowca citroena został zakleszczony w rozbitym aucie.

Na miejsce wypadku dojechały jeszcze dwa zastępy strażaków zawodowych z Słubic i dodatkowe karetki pogotowia ratunkowego z Słubic, Rzepina i Krosna Odrzańskiego. Strażacy uwolnili kierującego citroenem z wraku pojazdu rozcinając karoserię auta sprzętem hydraulicznym. Rannych zostało pięć osób. kierowca citroena i cztery osoby z mercedesa. Kierowca citroena został zabrany do szpitala w Zielonej Górze, pozostali ranni trafili do lecznic w Krośnie Odrzańskim i Słubicach.

Wszystko wskazuje na to, że winnym spowodowania wypadku jest kierowca citroena.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…