Już drugi dzień trwają poszukiwania 84-letniego Mieczysława Korytka z miejscowości Rybaki. Mężczyzna zaginął  21 sierpnia.

Zaginiony 84-latek ostatni raz był widziany 21 sierpnia. Wtedy wyszedł z domu nikogo o tym nie informując  i oddalił się w nieznanym kierunku. - Może poruszać się zielonym rowerem marki Ukraina – mówi asp. sztab. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.  

Już drugi dzień trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. – Oprócz policjantów w akcji udział biorą strażacy i ludzie z Rybaków– mówi asp. sztab. Kulka. W akcji jest również wykorzystywany dron straży wodnej. Strażacy dodatkowo z łodzi przeszukują rzekę Odrę w rejonie Rybaków.

Jak na razie po mężczyźnie nie ma śladu.

Rysopis zaginionego:  wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, lekko przygarbiony, na lewej ręce ma tatuaż przedstawiający kobietę. W dniu zaginięcia mial na sobie niebieską koszulę, czarne spodnie, czarne półbuty, na głowie miał zielony kapelusz. 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Tomasz Przygocki z Jasienia. Wybrał się na ryby

 

Ostatni raz 42-letni Tomasz Przygocki był widziany kiedy wyjeżdżał na ryby. Pojechał łowić w rejon wsi Stary Raduszec koło Krosna Odrzańskiego.  

Więcej…

Listy gończe

To członek szajki oszustów działających „metodą na wnuczka”. Szuka go zielonogórska policja

 

Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

Więcej…