Makabra na drodze. Zderzenie bmw, volvo, peugeota i ciężarówki, która runęła z wiaduktu. Kierowca zginął. Sprawca uciekł (ZDJĘCIA)

Sprawca z pasażerem uciekli. Policja z Wołomina szuka świadków wypadku

Do tragicznego wypadku doszło w piątek, 7 sierpnia, na trasie S8 w kierunku Wyszkowa. Zderzyły się bmw, volvo, peugeot i ciężarówka, która runęła z wiaduktu. Jej kierowca zginął. Sprawca z pasażerem uciekli. Policja z Wołomina szuka świadków wypadku

Do wypadku doszło w miejscowości Kobyłka (woj. mazowieckie) na trasie S8 w kierunku Wyszkowa. Kierowca bmw jechał lewym pasem, uderzył w tył jadącego przed volvo kierowanego przez Kamila Ch. Po zderzeniu volvo zjechało na prawy pas ruchu i tam uderzyło w lewe koło ciężarowego volvo.

Po uderzeniu w koło ciężarówka zjechał na stronę prawą, uderzyła w separatory ruchu, barierki energochłonne i spadła z wiaduktu z wysokości 8 m.

Bmw po zderzeniu z volvo uderzyło w separatory jazdy i tyłem zderzyło się z peugeotem jadącym środkowym pasem ruchu.

Na miejscu tragedii zginął kierowca ciężarówki, która runęła z wiaduktu. Ranny został również kierowca volvo.

Kierujący bmw sprawca wypadku i pasażer pieszo uciekli z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy rannym.

Policja prosi wszystkie osoby, będące naocznymi świadkami wypadku, o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin, ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin, tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21. Prowadząca postępowanie podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek tel. służb. 4772-47 259.