Toyota Zielona Góra

Nocny pościg za pijanym kierowcą seata. Uderzył w dom. Ranny jest w szpitalu

Nocny pościg za pijanym kierowcą seata. Uderzył w dom. Ranny jest w szpitalu. fot. Kontrole Suszarki Zielona Góra Nowa Sól i okolice

Do pościgu doszło nocą z soboty na niedzielę, 24 stycznia, w Nowej Soli. Uciekający kierowca seata uderzył w dom na ul. Zielonogórskiej. Ranny został przewieziony do szpitala.

Nocą nowosolscy policjanci na ul. Piłsudskiego zauważyli kierującego seatem. Widząc podejrzaną jazdę kierowcy postanowili zatrzymać go do kontroli.

Policjanci dali kierującemu seatem sygnały do zatrzymania się. – Kierowca przyspieszyły i zaczął uciekać – mówi dla poscigi.pl mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Na ul. Zielonogórskiej kierujący seatem wypadł z drogi. Ściął słup sygnalizacji świetlnej, przejechał przez chodnik i uderzył w dom. Tam został zatrzymany. Na miejsce dojechała ekipa karetki pogotowia ratunkowego.

Ranny 29-latek została przewieziony do szpitala. Od mężczyzny czuć było silny zapach alkoholu. Nie dmuchnął jednak w alkomat. – Kierowcy została pobrana krew do badań – mówi mł. asp. Dąbrowicz-Kozłowska. Tylko z ucieczkę policji 29-latkiw grozi ara do 5 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta