SULECHÓW Poważny wypadek na S3. Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki. Zakleszczona 19-latka (FILM CZYTELNIKA)

Do poważnego wypadku doszło w piątek, 11 grudnia, na trasie S3 na wysokości Mozowa. Zderzyły się dwa samochody dostawcze i osobówka

Na miejsce wypadku jadą służby ratunkowe. Do wypadku doszło na pasach w kierunku Zielonej Góry. – Wyjechały już wozy straży pożarnej – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków. W jednym z samochodów ma być zakleszczone dziecko.

Wiadomo już, że zderzyły się dwa samochody ciężarowe i jeden osobowy. – 19-latka była wycinana z samochodu osobowego przez strażaków – mówi st. kpt. Kaniak. Ranna została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci.

Droga jest zablokowana. Na trasie utworzył się już gigantyczny korek. Kierowcy jadący do Zielonej Góry powinni w Świebodzinie zjechać na stara trójkę i na S3 wjechać w Sulechowie. Tylko tak objadą wypadek.- Na drogach jest ślisko. Przypominamy o ostrożności podczas jazdy – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Godz. 16.57 Korek na trasie S3 w kierunku Zielonej Góry ma już kilka kilometrów.

Godz. 17.50 Droga S3 w kierunku Zielonej Góry cały czas jest zablokowana, informują nas czytelnicy. Duży korek jest również na zjeździe ze starej „trójki” do węzła Sulechów.

Godz. 18.33 WAŻNE! Za chwilę ruch w miejscu w kierunku Zielonej Góry wypadku zostanie puszczony jednym pasem.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl