16-latek dźgnięty nożem na osiedlu w Zielonej Górze. Sprawca,15-latek zatrzymany przez policję

Do zdarzenia doszło w środę, 8 lipca, na ul. Rzeźniczaka koło Żabki. 15-latek zaatakował 16-latka zadając mu cios lub ciosy nożem. Poważnie ranny chłopak został przewieziony do szpitala.

Jak ustalił portal poscigi.pl do zdarzenia doszło około godz. 20.00 koło Żabki na ul. Rzeźniczaka. 15-latek zaatakował 16-latka zadając mu cios lub ciosy nożem. Jak mówią nam świadkowie zdarzenia, po wszystkim sprawca uciekł między blokami. Nie wiadomo co było powodem ataku nożem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce została wezwana policja i karetka. – Karetka pogotowia ratunkowego przyjechała pięć minut po wezwaniu – opowiadają nam osoby, które widziały zdarzenie. Poważnie ranny 16-latek został przewieziony na szpitalny oddział ratunkowy.

Policja szybko zatrzymała 15-latka, sprawcę dźgnięcia nożem. – Został umieszczony w izbie dziecka w Gorzowie – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Powiadomiony został sędzia wydziału rodzinnego i nieletnich. W czwartek, 9 lipca, z 15-latkiem prowadzone będą czynności.