Samochody.pl - poscigi.pl

20-latek zatrzymany za posiadanie i udzielanie narkotyków

Na 3 miesiące do aresztu trafił 20-latek podejrzany o posiadanie narkotyków i ich udzielanie. W wynajmowanym przez niego pokoju augustowscy kryminalni znaleźli marihuanę, klefedron oraz uprawę grzybów halucynogennych. Potwierdziły to wstępne badania narkotesterami. Mieszkaniec miasta usłyszał prokuratorskie zarzuty. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Augustowscy kryminalni zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków. Sprawdzając wynajmowany przez niego pokój, funkcjonariusze znaleźli torebki foliowe z białym kryształem, suszem oraz uprawę 40 sztuk grzybów halucynogennych. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to blisko 28 gramów marihuany i ponad 24 gramy klefedronu.

Mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W Prokuraturze Rejonowej w Augustowie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 20-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl