Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

40-latek wpadł ze znaczną ilością narkotyków. Zatrzymała go policja z Krosna Odrzańskiego (FILM)

W piątek, 1 września, sąd na wniosek prokuratora zdecydował o zastosowaniu wobec 40-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Krośnieńscy kryminalni zabezpieczyli ponad pół kilo narkotyków w mieszkaniu 40-letniego mężczyzny. Decyzją Sądu Rejonowego w Krośnie Odrzańskim został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

 We wtorek, 29 sierpnia, policjanci weszli na teren jednej z posesji na terenie powiatu krośnieńskiego. Kryminalni podczas przeszukania znaleźli w pojemnikach, w różnych postaciach białą substancję, susz roślinny, a także będące w różnych fazach wzrostu rośliny konopi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do sprawy zatrzymali 40-letniego mężczyznę. Podczas dalszych czynności kryminalni poddali oględzinom zabezpieczony susz i substancje. – Badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Łącznie policjanci ujawnili ponad pół kilograma narkotyków oraz kilkanaście krzewów konopi. Podczas przesłuchania w prokuraturze mieszkaniec powiatu krośnieńskiego usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz wytwarzania ich znacznej ilości.

W piątek, 1 września, sąd na wniosek prokuratora zdecydował o zastosowaniu wobec 40-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl