Akcja policji i strażaków w wieżowcu w Zielonej Górze. Desperat chciał skoczyć z okna (ZDJĘCIA)

Jak ustalił portal poscigi.pl, desperat groził skokiem z okna mieszkania w wieżowcu.

W niedzielę wozy zielonogórskiej policji, straży pożarnej oraz karetka pogotowia ratunkowego pojawiły się pod wieżowcem, na ulicy Budziszyńskiej.  Desperat groził skokiem okna.

O zdarzeniu powiadomił nas czytelnik. – Pod blok podjechał jeden radiowóz na sygnale. W oknie wieżowca było widać mężczyznę – napisał do nas czytelnik. Po chwili na sygnale podjechały jeszcze dwa radiowozy oraz dwa wozy straży pożarnej. Dojechała również karetka pogotowia ratunkowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci weszli do wieżowca. – Interwencja dotyczyła zdesperowanego mężczyzny – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Akcja policji w wieżowcu w Zielonej Górze

Jak ustalił portal poscigi.pl, desperat groził skokiem z okna mieszkania. Policjanci zaczęli rozmawiać z mężczyzną grożącym skokiem. Na szczęście udało im się dotrzeć do desperata. – Został przekazany załodze karetki pogotowia ratunkowego – mówi podinsp. Stanisławska. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl