Dramatyczna akcja w bloku w Zielonej Górze. 14-latka połknęła dużo tabletek. Jest w szpitalu

W środę, 13 listopada, zielonogórscy policjanci i pogotowie pędzili do bloku przy ul Osiedlowej. W jednym z mieszkań była 14-latka, która nabrała się leków. Dziewczynka została zabrana do szpitala.

O zdarzeniu w wieżowcu na ul. osiedlowej poinformowali nas Czytelnicy zaniepokojeni widokiem radiowozu i karetki pogotowia ratunkowego pod blokiem. – Dostaliśmy informację o 14-latce, która miała połknąć dużą liczbę tabletek – mówi dla poscigi.pl podinsp.  Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Policje o niebezpiecznym zdarzeniu zaalarmowała koleżanka 14-latki.

Polecane  Opel uderzył w barierki na S3 z taką siłą, że odpadły koła. Kierowca zasnął (ZDJĘCIA)

Do mieszkania w wieżowcu przy ul. Osiedlowej natychmiast ruszyli policjanci. Zostało też zaalarmowane pogotowie ratunkowe. Na miejsce od razu wyjechała karetka. Nie było konieczności wyważania drzwi. 14-latka została zabrana do karetki i przewieziona do szpitala Tam zostanie poddana płukaniu żołądka.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania