Brutalny atak na 15-latkę w Nowej Soli. Skatowały ją trzy dziewczyny. Ofiara ma złamany nos

Bo brutalnego pobicia 15-latki doszło we wtorek, 9 sierpnia, w lasku rejonie os. Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Biły trzy nieznane dziewczyny. Ofiara ma złamany nos.

Pobicie 15-latki w Nowej Soli. Do ataku na 15-latkę doszło około godziny 17:30-18:00. – Moja córka została pobita przez trzy nieznane jej dziewczyny w wieku 16-17 lat – mówi Alicja, mama ofiary.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

15-latka szła chodnikiem w rejonie os. Konstytucji 3 Maja, przy ArsMedice i Żabce. Zaczęło się od zaczepiania 15-latki na chodniku przez trzy dziewczyny. Po chwili oprawczynie zaatakowały. – Zaciągnęły do lasku córkę między drzewa i tam ją brutalnie pobiły – mówi pani Alicja.

Dziewczyny pobiły 15-latkę

15-latka został bardzo mocno pobita. Ma złamany nos i jest bardzo mocno posiniaczona.

15-latka opisuje, że biły ją Zosia. To blondynka, włosy do łokcia lub trochę dłuższe. Była ubrana w beżowy top i spodnie. Jula w zafarbowanych na czerwono włosach, długość do łokcia. Była ubrana w niebieski top i spodnie. Trzecia dziewczyna miała bordowe włosy za ramiona. Ubrana była w zieloną bluzkę związaną z tyłu czarną gumką i czarne spodnie.

– Imiona mogą być podobne, córka zapamiętała, że tak lub podobnie się do siebie zwracały – mówi pani Alicja. Sprawa pobicia została zgłoszona nowosolskiej policji. – Zgłoszenie pobicia zostało przyjęte. Sprawą zajmują się policjanci – mówi mł. asp. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Sprawczyń pobicia 15-latki szukają policjanci kryminalni.

Godz. 13.14 – Skontaktowała się ze mną mama jednej z oprawczyń. Jej córa przyznała się do pobicia mojej córki – mówi pani Alicja. Ta właśnie dziewczyna ma już być przesłuchiwana przez policję. Jak ustaliliśmy sprawczynie pobicia są nieletnie.

Eko pol - Poscigi.pl