Cudem nie doszło do tragedii. Małe dziecko stało na parapecie okna na czwartym piętrze bloku w Zielonej Górze (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 30 kwietnia, w bloku przy ul. Agrestowej 4. Ludzie zauważyli małe dziecko stojące na parapecie okna na czwartym piętrze.

O niebezpiecznym zdarzeniu około godz. 16.25 powiadomił nas czytelnik. – Zobaczyłem dziecko stojące na parapecie mieszkania na czwartym piętrze – mówi czytelnik.

Po chwili maluch 3 lub czteroletnie wszedł do mieszkania. – Po chwili znowu dziecko wyszło na parapet – mówi nam czytelnik. I tak było kilka razy. W każdej chwili  mogło dojść do tragedii.

Po około 5 minutach jakaś kobieta, najprawdopodobniej matka, pojawiła się w oknie i zabrała z parapetu dziecko.

Na miejsce jedzie zaalarmowana policja. W domu była matka dziecka. Kobieta była trzeźwa. – To była tylko chwila nieuwagi i wtedy dziecku udało się wyjść na parapet – mówi nam mama malucha.  Zapewniła, że dzieci w domu mają prawidłowa opiekę i to było tylko pojedynczy incydent.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta