Samochody.pl - poscigi.pl

Dwa potrącenia pieszych w Zielonej Górze jednego dnia. Jest nagranie z miejskiego monitoringu (FILM)

We wtorek, 19 grudnia, w Zielonej Górze doszło do dwóch wypadków, potrąceń pieszych. Obaw zdarzenia wydarzyły się na przejściach dla pieszych.

Do pierwszego potrącenia doszło na ulicy Wyszyńskiego. osoba piesza została potrącona przez kierującego osobówką. Ranna osoba piesza została przewieziona do szpitala w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do drugiego potrącenia doszło na pasach na ulicy Olimpijskiej w Drzonkowie. potrącona osoba została zabrana do szpitala w Sulechowie.

– Wyjaśniamy przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do potrąceń – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Dwa potrącenia pieszych w Zielonej Górze

Policjanci przypominają kierującym o dostosowanie prędkości do natężenia ruchu, pory dnia i panujących warunków atmosferycznych, a także rozważną jazdę oraz zwrócenie szczególnej uwagi w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych.

Pieszych policjanci proszą o to, żeby przed wejściem na przejście upewnili się, że mogą bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni, ale także aby byli czujni znajdując się już na przejściu, żeby nic nie rozpraszało ich uwagi!

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl