Gdzie jest 73-letni właściciel apteki? Szuka go policja i rodzina (ZDJĘCIA)

Policja, straż miejska, inne służby ratownicze oraz rodzina i osoby zaprzyjaźnione z rodziną szukają zaginionego 73-letniego sławianina Macieja Wróblewskiego.

Zaginiony Maciej Wróblewski, znany wśród mieszkańców Sławy właściciel apteki na  starym rynku, ostatni raz widziany był 21 sierpnia br. około godziny 19.15. Nie zabrał ze sobą telefonu i oddalił się w nieznanym kierunku.  – Do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną, znajomymi. Miejsce pobytu 73-latka jest nadal nieznane – mówi podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

Polecane  ZIELONA GÓRA Autobus przygniótł mężczyznę. To nieszczęśliwy wypadek

W poszukiwania 73-latka zaangażowani są policjanci, strażnicy miejscy, ratownicy wodni ze Sławy, jak również rodzina, znajomi zaginionego i mieszkańcy Sławy, którzy sprawdzają skrupulatnie każdą informację mogącą przyczynić się do odnalezienia 73-latka.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby mające informacje, w szczególności z okolic Sławy, osobiście bądź telefonicznie z wydziałem kryminalnym wschowskiej policji pod nr 65 540 8250 lub 65 540 8211, dzwoniąc na numer alarmowy 112.