Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Gwałciciel poszukiwany przez policję. Ostatnio pracował w pizzerii

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób komendy policji w Radomiu na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia poszukuje Tomasza Kosika. To gwałciciel i złodziej. Za mężczyzną wydany został Europejski Nakaz Aresztowania przez Sąd Okręgowy w Radomiu.

Tomasz Kosik ur. 22.10.1979 r. w Radomiu, zamieszkały przy ul. Staszica 28 m/8 jest poszukiwany na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia m.in. za gwałty i kradzieże.

Mężczyzna posługiwał się ostatnio dokumentami na nazwisko Tomasz Wójcik i przebywał w Bielsku Białej, gdzie pracował na budowach oraz w pizzerii. Mężczyzna jest poszukiwany od 19 lat.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara do 5 lat więzienia.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego, należy zgłaszać pod numer 112 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KWP w Radomiu pod nr tel. 48 345 26 34.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl