Toyota Zielona Góra

Hodował konopie indyjskie w szafie przesuwnej otwieranej na pilota (ZDJĘCIA)

Kryminalni ze Śremu zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. 24-letni śremianin w swoim mieszkaniu sam zrobił szafę przesuwną na całej ścianie pokoju, a następnie zamontował w niej dwa namioty, w których uprawiał 49 krzewów konopi indyjskich.

Policjanci kryminalni ze Śremu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w trakcie wykonywania czynności służbowych ustalili, że 24-letni śremianin w domu nielegalnie uprawia konopie indyjskie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W Sylwestra, 31 grudnia ub.r., policjanci pojechali do mieszkania 24-latka. Kiedy byli jeszcze na klatce schodowej, zwrócili uwagę na specyficzny dźwięk, tak jakby gdzieś były włączone wentylatory.

Policjanci po wejściu do mieszkania, w pokoju w szafie przesuwnej zamontowanej na całej ścianie, zobaczyli dwa namioty. W namiotach ukrytych w przesuwnej szafie 24-letni śremianin uprawiał 49 krzewów konopi indyjskich.

Wszystkie rośliny, wraz z całym specjalistycznym sprzętem służącym do ich hodowli, zostały przez policjantów zabezpieczone. Oprócz nielegalnych roślin funkcjonariusze znaleźli 125 gramów suszu marihuany.

24-latek został zatrzymany. Usłyszał dwa zarzuty dotyczące uprawy roślin konopi i posiadania marihuany. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

24-laek najpierw w swoim mieszkaniu sam wykonał szafę przesuwną otwieraną na pilota. Następnie w szafie zamontował dwa namioty, kupił cały sprzęt i w końcu nasiona, aby prowadzić hodowlę. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Toyota Zielona Góra