Toyota Zielona Góra

Jak tak można? Ktoś wulgarnymi obrazkami zamalował punkt odbioru sushi w Zielonej Górze. Farba była nawet w zamkach

Ktoś wulgarnymi obrazkami zamalował punkt odbioru sushi w Zielonej Górze. Farba była nawet w zamkach

To miał być trzeci dzień pracy w nowy miejscu. Niestety ktoś zniszczył malując sprejem punkt odbioru sushi w Zielonej Górze. Farba zapchała nawet zamki do drzwi wejściowych.

– Przepraszamy i jest nam bardzo przykro, że ktoś zechciał popsuć coś na co człowiek ciężko brakuje i wydaje oszczędności swojego życia aby móc pracować – napisała zdruzgotana obsługa punktu odbioru sushi przy ul. Osiedlowej 28 A.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pracowali tam zaledwie trzy dni. Jednak ktoś namalował wulgarne obrazki na punkcie. Przy okazji uniemożliwił też pracę. – Niestety nie mogliśmy otworzyć, bo mamy zamki zostały pozapychane farbą – informuje obsługa punkty.

Obsługa prosi pomoc. – Może ktoś coś widział, może zauważył wandala, prosimy o kontakt – apeluje obsługa punktu odbioru sushi.

Sprawa dewastacji został zgłoszona policji. Zostanie zrobiona również wyceny strat. Sprawca jest poszukiwany między innymi za zapiskach z monitoringu w okolicy.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl