Karambol na „starej trójce” pod Zieloną Górą. Zderzyło się 6 samochodów. Jeden leży na dachu (ZDJĘCIA)

Do karambolu doszło w poniedziałek, 16 grudnia, z samego rana na „starej trójce” tuż przed zjazdem z drogi S3 na Otyń.

O zdarzeniu powiadomił nas czytelnik. Z pierwszych informacji wynika, że w karambolu zderzyło się sześć samochodów. Jeden z samochodów wypadł z drogi i dachował na poboczu. Na miejscu są już służby ratunkowe. Dojechały wozy straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego i policja. Droga w miejscu karambolu jest bardzo śliska.

Godz. 8.34 Na drodze doszło do trzech kolizji. Najpierw kierująca renault na śliskiej nawierzchni wpadła w poślizg. Wypadła z drogi i dachowała. Na poboczy zatrzymała się kierująca audi A6 chcąc pomóc kierującej renaultem. Wtedy w audi uderzył kierujący fordem. Po chwili opel i volkswagen, jadące  z naprzeciwka, uderzyły w audi stojące na poboczu. – Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszystkie zdarzenia są kolizjami – mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Na drodze są duże utrudnienia w ruchu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl