Samochody.pl - poscigi.pl

Kasza częstował kaszą z gulaszem i zbierał pieniądze na pomoc Anulce (FILM, ZDJĘCIA)

Kasza to zdrowy wybór, dlatego nie mogło mnie zabraknąć na Pikniku Medycznym. fot. poscigi.pl

– Kasza to zdrowy wybór, dlatego nie mogło mnie zabraknąć na Pikniku Medycznym – mówi Rafał Kasza, kandydat do sejmu, który kolejny raz częstował zielonogórzan kaszą z gulaszem z chudej karkówki.

– Zbilansowany posiłek, a na deser ciasto, wszystko za symboliczny wrzut do puszki – wyjaśnia Paulina Bogucka, z kobiecej inicjatywy Konkret, organizatorka wydarzenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Paulina dodaje, że na pikniku były zbierane pieniądze na pomoc w leczeniu Anulki, która zmaga się z karłowatością.

Dbajmy o swoje zdrowie, to hasło przewodnie Konkretnych Pikników Medycznych, za którymi stoi Kobieca Inicjatywa Społeczna Konkret. W sobotę, 30 września, Łużyckie Tarasy wypełniły stoiska, przy których specjaliści zajmujący się zdrowiem i urodą udzielali bezpłatnych porad.

Kasza częstował kaszą z gulaszem

Przedstawiciele Aldemedu wykonywali morfologię. Innowacyjny Klub Rodzica przygotował animacje dla dzieci. Mieszkańcy wzięli udział w loterii fantowej Fundacji Drobne Gesty, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu Anulki, która zmaga się z karłowatością.

Oprócz tego na pikniku na odwiedzających czekały m.in. masaże lecznice od Katarzyny Polak, Akademia Zdrowej Rodziny, FoodMed Centrum, CKZIU Medyk, Zgrana Rodzina i Koperta Życia oraz warsztaty z Pioną na Zdrowie.

Uczestnicy pikniku ustawiali się w długiej kolejce po pyszną kaszę z gulaszem oraz domowe wypieki. Każdy, kto wsparł Anię datkiem do puszki, otrzymał poczęstunek.

– Kasza to zdrowy wybór, dlatego nie mogło mnie zabraknąć na Pikniku Medycznym. Tym bardziej że możemy pomóc Ani. Mam nadzieję, że wszystkim smakowało. Wadzimy się na kolejnych eventach – mówi Rafał Kasza, kandydat do sejmu, który po raz kolejny częstował zielonogórzan kaszą z gulaszem z chudej karkówki.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl