Toyota Zielona Góra

Kierowca bez prawa jazdy zatrzymany w Zielonej Górze. Czy prowadził naćpany? (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Kierujący volkswagenem golfem została zatrzymany w środę, 28 kwietnia, w Raculi, dzielnicy Zielonej Góry na ul. Głogowskiej.

Policjanci z zielonogórskiej prewencji podczas jazdy zauważyli volkswagena golfa. – Ponieważ mieli wiedzę o tym, że kierowca zmoże mieć zakaz prowadzenia zatrzymali pojazd od kontroli – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Za kierownica volkswagena siedział 40-latek. Mężczyzna rzeczywiście miał sądowy zakaz prowadzenia, który niedawno mu się skończył. – Prowadził jednak mimo tego, że nie ma prawa jazdy – mówi podinsp. Stanisławska.

Na miejsce została wezwana laweta pomocy drogowej Maxmar. Na polecenie policji  samochód trafił na policyjny parking. Wszystkie pokryje właściciel golfa.

40-latek został zatrzymany i przewieziony na badanie pod kątem narkotyków. – Policjanci zadecydowali tak mając podejrzenie, że kierujący mógł prowadzić pod wpływem narkotyków – mówi podinsp. Stanisławska.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl