Wypadek policjanta na motocyklu. Jest poważnie ranny. Leci po niego śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

fot. Lubuska policja

Do wypadku doszło w środę, 31 lipca, przy Intermarche w Kostrzynie nad Odrą. Kierujący renault wyjeżdżając nie zauważył policyjnych motocykli i jednemu zajechał  drogę. Doszło do mocnego zderzenia.

Policyjny motocykl jadący na sygnałach mocno uderzył w bok renault. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. On zabierze poważnie rannego policjanta do szpitala. Paweł doznał między innymi otwartego złamania ręki. Ma też złamaną nogę. – Dla nas teraz najważniejsze jest to, żeby Paweł jak najszybciej wrócił do zdrowia. Wszyscy mu kibicujemy. To doskonały policjant, świetnie znający się na swojej robocie – mówi dla poscigi.pl nadkom. Marcin Maludy rzecznik lubuskiej policji.

Polecane  Sześć nowych zakażeń koronawirusem w Lubuskiem

Policjanci wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku. Kierowca renault przyznaje się jednak, że wymusił pierwszeństwo, bo nie zauważy motocykli.

W Kostrzynie nad Odrą trwa już policyjna akcja zabezpieczenia imprezy Pol’and’Rock Festiwal. Na miejscu jest około 1,6 tys. policjantów. – Jesteśmy po to, żeby impreza przebiegła jak najbardziej bezpiecznie i na tym nam najbardziej zależy – mówi nadkom. Maludy.

Langner odszkodowania
Reklamy