Toyota Zielona Góra

Kradli w markecie. Wszystko nagrał monitoring. Policja szuka złodziei i publikuje wizerunki

To oni kradli w markecie we Wschowie. Szuka ich policja.

Wschowscy policjanci poszukują dwóch złodziei widocznych na zdjęciach z zapisu monitoringu Mężczyźni ukradli towar z marketu. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Policja gwarantuje anonimowość.

Kamery monitoringu jednego ze wschowskich marketów zarejestrowały wizerunki złodziei, którzy w środę 23 listopada przed godziną 13.00 ukradli sprzęty będące w ofercie sklepu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wideorejestratorem marki Gamin Dash Cam o wartości 499 złotych zainteresował się mężczyzna w wieku 30-40 lat z ciemnym zarostem, ubrany w spodnie koloru szarego, bluzę z kapturem koloru niebieskiego, kurtkę koloru czarnego, czarną czapkę zimową.

Na nagraniu widać jak mężczyzna wypakował wideorejestrator z opakowania, po czym włożył sprzęt do kieszeni kurtki. Mężczyzna opuścił market.

Wschowa. To oni kradli w markecie

Drugi z mężczyzn zainteresował się wystawionym na ekspozycji alkomatem Promiler wartości 1399 złotych. Mężczyzna w wieku 30-35 lat, z brodą, ubrany w czerwoną bluzę z kapturem. Był ubrany w żółty bezrękawnik, spodnie jeansowe z widocznymi przetarciami, białe buty.

Na zapisie monitoringu widać jak mężczyzna z linek wypina alkomat. Odkłada w inne miejsce, po czym wraca i chowa sprzęt pod odzież. Po chwili wyszedł z marketu.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Wschowa pod nr tel: 47 79 43 231 bądź z całodobowo z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211. Informacje również można przesłać mailowo na adres: [email protected]