Krosno Odrzańskie. Kolejny raz stanie przed sądem za złamanie dwóch zakazów prowadzenia

Policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę skody, który przejechał na czerwonym świetle. To jednak nie był koniec jego przewinień.

W piątek, 31 października, policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę skody, który zlekceważył przepisy i przejechał na czerwonym świetle. Jak się okazało za kierownicą siedział 33-latek, który ma dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami wydane przez sąd. I to nie był koniec. – Badanie trzeźwości wykazało, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Mężczyzna kolejny stanie przed sądem. Odpowie za złamanie sądowych zakazów i prowadzenie pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl