Samochody.pl - poscigi.pl

Ktoś w Meksyku kradnie pieniądze z kont zielonogórzan

Zielonogórska policja prowadzi śledztwo dotyczące wypłat pieniędzy z kont zielonogórzan. Gotówkę pobrano w bankomatach w Meksyku.

– Pierwsza wypłata została dokonana w Meksyku. Z bankomatu pobrano tysiąc złotych – informuje kom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Podejrzaną wypłatę zauważył pracownik banku, który poinformował o tym właściciela konta.

Potem pojawiły się kolejne wypłaty z kont zielonogórzan. Również zostały podjęte w bankomacie w Meksyku. Wypłacono 700 zł i około dwóch tysięcy złotych. Transakcje również zauważył bank, który powiadomił o tym właścicieli kont.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Żaden z właścicieli kont, z których wypłacono gotówkę nie był w Meksyku. Nikomu również nie udostępniali oni swoich kart bankomatowych ani kredytowych.

– Były również dwie próby wypłat z bankomatów we Francji i Szwecji – mówi kom. Stanisławska. Tym razem nie udało się podjąć gotówki.

To nie koniec. Osobną sprawę wypłat pieniędzy z kont prowadzi również wydział do walki z przestępczością gospodarczą zielonogórskiej policji.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl