Ktoś zostawił renault na nieoświetlonym poboczu. Uderzyła w nie osobówka (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Samochód został postawiony na poboczu w ciemny miejscu w dodatku wystając na jezdnię

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 stycznia, późny wieczorem na trasie z Sulechowa do Kargowej. W stojące na poboczu renault uderzył kierujący osobówką.

Kierujący samochodem osobowym jechał droga na odcinku Sulechów-Kargowa. Nagle uderzył w stojące na poboczu renault. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przy renault lagunie nikogo nie było. – Samochód został postawiony na poboczu w ciemny miejscu w dodatku wystając na jezdnię – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejsce została wezwana pomoc drogowa Maxmar. – Samochód został administracyjnie odholowany z drogi – mówi podinsp. Stanisławska.

Sprawa zajmuje się policja. Osobie, która zostawił niezabezpieczony samochód na poboczu grozi odpowiedzialność za spowodowanie zagrożenia na drodze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl