Lodowa rzeźba stanęła przy ratuszu w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Artysta pracuje piłą elektryczną, dłutami, a nawet ogniem. fot. poscigi.pl

We wtorek, 19 grudnia, podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Zielonej Górze po raz piąty odbyły się pokazy i warsztaty rzeźbienia w lodzie. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.  

Zobaczyć gotową rzeźbę to jedno, ale samemu ją stworzyć, to zupełnie innego rodzaju doznanie artystyczne. Podczas lodowych warsztatów można było spróbować swoich sił jako rzeźbiarz. Natomiast pokaz rzeźbienia to niezapomniane widowisko. Artysta pracuje piłą elektryczną, dłutami, a nawet ogniem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jeszcze do czwartku 21 grudnia, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Centrum Biznesu zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze. Stoiska rozstawione są na ulicy Stary Rynek oraz w części ulicy Żeromskiego (do ulicy Mickiewicza). Są czynne codziennie od godz. 12.00 do godz. 19.00.

Lodowa rzeźba stanęła w Zielonej Górze

Na stoiskach tegorocznych wystawców znajdziecie wszystko, co potrzebne do przygotowania się do świąt. Lokalni rękodzielnicy zajmą dużą część jarmarku, oferując unikalne prezenty, dekoracje i ozdoby choinkowe. To idealna okazja, aby odkryć oryginalne artykuły i stworzyć wyjątkowy klimat podczas świąt.

Nie brakuje także stoisk z grzańcem oraz innym asortymentem m.in. wędlinami, przetworami, miodami, zabawkami, świecami, przekąskami itp.