Makabra koło Krosna Odrzańskiego. Policja: Na ten moment nie ma jednej wersji wypadku (ZDJĘCIA)

Z bmw, które zderzyło się z cysterną nic nie zostało. Zginęły dwie osoby

Krośnieńscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek, 9 lipca, na drodze krajowej nr 32 w okolicach miejscowości Pław. Zginęły dwie młode osoby z Zielonej Góry. Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić dokładny przebieg tragedii.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 9 lipca, na trasie Pław-Gronów koło Krosna Odrzańskiego. Bmw czołowo zderzyło się z cysterną. Na miejsce tragedii szybko dotarły służby ratunkowe. Niestety, dwie młode osoby z bmw zginęły na miejscu. To 25-letni mężczyzna i kobieta, mieszkańcy Zielonej Góry.

Na miejscu wypadku krośnieńscy policjanci zebrali ślady i ustalali dokładny przebieg wypadku. Jego przyczyna nie została jeszcze ustalona. – Na ten moment nie można przyjąć jednej wersji – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

Do sprawy zostanie powołany biegły. Będzie ustalał okoliczności, w jakich doszło do tragicznego zderzenia pojazdów. – Kluczowe będą wyjaśnienia kierowcy ciężarówki, który po zdarzeniu trafił do szpitala – wyjaśnia asp. szt. Kulka. Do sprawy zostaną także przesłuchani świadkowie.

Policjanci zabezpieczyli nagranie wideo, które jest istotne dla wyjaśnienia sprawy. Czynności dotyczące wypadku są prowadzone pod nadzorem krośnieńskiej prokuratury rejonowej.