Makabra w wigilię Zielonej Górze. Znaleziono ciało 41-latka. W domu pełno krwi. Możliwe, że to zabójstwo

Do makabrycznego zdarzenia doszło w czwartek, 24 grudnia, w jednym z domów na os. Wygody. W domu znaleziono ciało 41-latka. Wszędzie jest dużo krwi, znaleziono też banknoty. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji. Możliwe, że doszło do zabójstwa.

Jeden zastęp zielonogórskiej straży pożarnej został wezwany do mężczyzny, który nie dawał oznak życia. Wóz strażacki szybko dojechał pod dom na os. Wygody. Strażacy nie zaczęli jednak reanimacji mężczyzna ponieważ ten już nie żył.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. – Ciało 41-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji –  mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji i dodaje, że lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich.

Możliwe, że doszło do zabójstwa. Jak ustalił portal poscigi.pl 41-latek wynajmował mieszkanie w domu.  W środku było bardzo dużo krwi. Znaleziono też pieniądze. Kobieta, od której 41-latek wynajmował pokój nic nie wie i nic nie słyszała.

Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta