Makabryczne odkrycie. Myśliwi znaleźli ciało. Zatrzymani kobieta i mężczyzna

Kryminalni z Gdańska i Słupska zatrzymali 30-letniego mężczyznę i 42-letnią kobietę w związku ze śmiercią 42-latka, którego ciało znaleziono w lesie, na terenie Gminy Ustka. Funkcjonariusze prowadzą czynności procesowe w kierunku zabójstwa pod nadzorem prokuratury.

W nocy z soboty na niedzielę, 15 czerwca, policjanci zostali powiadomieni o odnalezieniu przez myśliwych w lesie ciała mężczyzny. Na miejsce od razu zostali skierowani funkcjonariusze, którzy wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora.

Mężczyzna został zamordowany. Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną, a zgromadzony materiał został przekazany do badań laboratoryjnych. W rejon zdarzenia zostali skierowani funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku, przewodnik z psem służbowym oraz kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku i Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy od razu zaczęli analizować i weryfikować zebrane informacje.

W wyniku prowadzonych działań, kilka godzin później, w jednym z mieszkań w Ustce, kryminalni zatrzymali do sprawy 30-letniego mężczyznę i 42-letnią kobietę. Oboje zatrzymani zostali przewiezieni do komendy, gdzie funkcjonariusze prowadzą z nimi dalsze czynności procesowe. Zaplanowane są także czynności procesowe z udziałem prokuratora.