Mężczyzna zaczepiał dzieci koło szkoły podstawowej Zielonej Górze

Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 maja, w rejonie szkoły podstawowej nr 1 na ulicy Wyszyńskiego. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

– Wczoraj koło szkoły podstawowej nr 1 przy ulicy Stefana Wyszyńskiego i koło marketu Leclerc nieznany mężczyzna zaczepiał dziewczynki. 10-latce udało się uciec jak ją szarpał. Rodzice boją się o swoje dzieci. Policja została powiadomiona proszę o weryfikację – napisał do nas czytelniczka.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

O sprawę zapytaliśmy policję. – Dostaliśmy zgłoszenie dotyczące o mężczyźnie, który zaczepiał dzieci i osoby dorosłe – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Zielona Góra. Mężczyzna zaczepiał dzieci koło szkoły

Na miejsce szybko dojechał patrol policji. – Mężczyzny już nie było w okolicy – mówi podinsp. Stanisławska. Mundurowi zabezpieczają monitoringi z okolicy, które będą przeglądane.

Policyjne patrole są w okolicy szkoły. – Zadania w okolicy szkoły wykonują również policjanci kryminalni – mówi podinsp. Stanisławska.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl