Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Nazariusz Torchała wyjechał do Niemiec do pracy i zaginął

Zaginął Nazariusz Torchała.

Zaginął 50-letni Nazariusz Torchała. W dniu, 20 marca, wyjechał do pracy do Niemiec w okolice miejscowości Hannover, brak bliższych informacji.

W dniu, 28 marca, Nazariusz nawiązał kontakt telefoniczny z żoną ostatni raz. Miał wrócić do domu 31 marca. Ostatnia potwierdzona informacja wskazuje, że mężczyzna był 29 marca w Hamburgu.

Do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek ma informacje o zaginionym proszony jest o kontakt ze świebodzińską Policją pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112.

Opis zaginionego

Z wyglądu około 50 lat, wzrost 180 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny brąz, może mieć 2-3 dniowy zarost – szpakowaty, nos długi, prosty, uszy małe, przylegające, oczy brązowe.

Ubiór

Na wyjazd mężczyzna zabrał ze sobą: czarnego koloru bluzy na zamek bez kaptura, spodnie typu jeans koloru szarego i granatowego, czarną czapkę, brązową kurtkę na zamek bez kaptura.

Znaki szczególne: brak górnej dwójki w uzębieniu..

W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej rysopisowi policja prosi o kontakt ze świebodzińską komendą pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl