Od 19 dni nie znaleziono zaginionego 76-letniego Bohdana Czerniaka

To już 19 dzień poszukiwań zaginionego Bohdana Czerniaka z Rzeczycy.

Cały czas trwają poszukiwania Bohdana Czerniaka z Rzeczycy, ale już na mniejszą skalę. Od 19 dni poszukiwań nie natrafiono na najmniejszy ślad po zaginionym 76-latku.

Poszukiwania zaginionego Bohdana Czerniaka z Rzeczycy cały prowadzą policjanci kryminalni. W środę, 3 sierpnia, ponownie sprawdzono jezior. – Była łódź z sonarem, ale niczego nie znaleziono  –

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie. Poszukiwania zaginionego 76-latka są prowadzone, ale już na znacznie mniejszą skalę.

Podczas poszukiwań wykorzystano również psy wyszkolone do szukania zwłok w wodzie. Psy przeczesały jezioro. Na nic nie natrafiły. Jedyny trop wskazany wcześniej przez psy prowadził do jeziora.

Policjanci, strażacy i mieszkańcy przeszukali dokładnie teren w promieniu 15 km. bardzo dokładnie sprawdzono pustostany oraz piwnice.

Bohdan Czerniak ostatni raz widziany był przez mieszkańców Rzeczycy w piątek, 15 lipca. Widziano go około godziny 13:00 w rejonie transformatora. Mężczyzn był po operacji biodra i lewo chodził. Od tego czasu nikt już nie widział pana Bohdana.

Toyota Zielona Góra