Okradali domy jednorodzinne. Kradli biżuterię i gotówkę. Wpadli na gorącym uczynku (FILM, ZDJĘCIA)

fot. Lubuska policja

Kryminalni z gorzowskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej włamali się do domku jednorodzinnego. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli 10 zarzutów związanych z kradzieżami z włamaniem do domków.

Dzięki skutecznej pracy operacyjnej, kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim ustalili dwóch mężczyzn, którzy mogli włamywać się do domków jednorodzinnych na terenie powiatu gorzowskiego. W tym zakresie doświadczeni policjanci prowadzili szereg czynności, które były skuteczne.

W nocy z wtorku na środę, 4 lipca, w Chwalęcicach kryminalni zauważyli dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wychodzili z posesji jednego z domków. Gdy funkcjonariusze podeszli mężczyźni zaczęli uciekać. W pościgu pieszym nie mieli szans, szybko zostali zatrzymani.

Polecane  Nożownik zaatakował znajomego koło Zielonej Góry. Zadał kilka ciosów nożem

Zatrzymani to 35-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego oraz 24-latek z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, którzy przed chwilą włamali się do domku jednorodzinnego. – Dzięki skutecznej pracy kryminalnych włamywacze wpadli na gorącym uczynku – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Sprawę prowadzą policjantów z I komisariatu, którzy zebrali materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie zatrzymanym zarzutów związanych z kradzieżami z włamaniem do domków jednorodzinnych. Kradli głownie biżuterię i pieniądze. Młodszy z zatrzymanych. 24-latek usłyszał trzy zarzuty, natomiast 35-latkowi funkcjonariusze przedstawili 10 zarzutów. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Langner odszkodowania
Reklamy